CZ / EN

Kariéra

Vyrostli jsme z malé rodinné firmy a to hlavně díky hodnotám, na kterých trváme a které prosazujeme již od našeho vzniku. Mezi naše zásadní hodnoty patří vděčnost, věrnost, kontinuita, spravedlnost stejně jako uznání, povinnost a odpovědnost. Současně s těmito hodnotami nabízíme i propracovanou oblast činnosti s vysokou mírou flexibility v rámci naší celoevropské sítě. Důraz klademe zejména na lidi, kteří přebírají odpovědnost, a jejich charakter.

Jsme ...

OQEMA je rodinná společnost, která již po dobu téměř 100 let udržuje dlouhodobé vztahy se zákazníky, zaměstnanci a dodavateli. Spolu zajišťujeme kvalitu, bezpečnost a vývoj na evropském trhu.

QEMA je německá rodinná společnost působící celkem v 18 zemích Evropy. Naši zaměstnanci denně spolupracují s lidmi téměř z každé evropské země a pokud chtějí, mohou pracovat i v jiné zemi v rámci naší skupiny.

Důvěru svých dlouhodobých zaměstnanců si budujeme hlavně díky vhodnému výběru nových kolegů, u kterých klademe důraz kromě odborných znalostí také na jejich charakter schopnost začlenit se do našeho týmu. To je také důvod, proč máme tolik dlouhodobých a spokojených zaměstnanců. Naše zaměstnance podporujeme v jejich profesním i osobním rozvoji a tím i v jejich kariéře. Jsme jednou z těch společností, které nemusíte opouštět, abyste mohli ve své kariéře pokračovat.

Díky flexibilnímu modelu umožňujeme našim zaměstnancům úpravu pracovní doby podle konktrétních úkolů a jejich osobní situace. To zvyšuje efektivitu pracovního prostředí a umožňuje tak udržet rovnováhu mezi rodinou a prací. Možnost práce z domova umožňuje tak přizpůsobení pracovní doby potřebám každého zaměstnance.

Uvědomujeme si, že naši zaměstnanci jsou naším největším potenciálem. To je důvodem, proč podporujeme individuální odpovědnost a iniciativu každého zaměstnance, společně s povědomím o kvalitě a bezpečnosti. Využíváme především silné stránky našich zaměstnanců, zatímco slabé stránky respektujeme. Víme, že nemůžeme vyhrávat každý den. I přesto je naší snahou vytvořit pro každého našeho zaměstnance příjemné a pohodové prostředí pro práci. OQEMA umožňuje a podporuje své zaměstnance k svobodnému vyjadřování svých názorů a myšlenek nejen mezi sebou, ale hlavně se svými nadřízenými.

Snažíme se udržet silné stránky středně velké společnosti, ale současně se zaměřujeme na mezinárodní úroveň odborných znalostí a další rozvoj na evropském trhu.

Zní Vám to zajímavě?
Prohlédněte si volná míst na jobs.cz

Těšíme se na zprávu od Vás.

Napište nám!

Marika Rozbrojová

pracovnice HR

T +420 597 485 911
marika.rozbrojova@oqema.com