CZ / EN

Skupina OQEMA

Skupina OQEMA, dříve Overlack, je jedním z pěti největších distributorů chemikálií v Německu a jedním z deseti největších v Evropě. V současné době pracuje ve skupině téměř 1 200 zaměstnanců ve 45 pobočkách v 21 zemích. Na cestě produktů od výrobců chemikálií k zákazníkům chemického zpracovatelského průmyslu poskytuje skupina OQEMA své evropské služby v rámci dodavatelského řetězce: od nákupu, vývoje produktů přes zakázkové míchání až po logistiku a recyklaci. Skupina má odborné znalosti v oblasti technické a regulační podpory svých zákazníků. Skupina je také výhradním prodejním partnerem různých renomovaných dodavatelů.

Evropskými zákazníky společnosti OQEMA je přibližně 18 000 společností z různých oblastí podnikání, jako jsou technické a environmentální aplikace, péče o zdraví a mnoho dalších. OQEMA nabízí dynamický a rostoucí sortiment 15 000 produktů.

Před třiceti lety jsme věděli, že se potřebujeme rozšířit, abychom hráli důležitou roli v nepřetržité konsolidaci velkoobchodního trhu. Toto platí bezezbytku dodnes.

Peter Overlack