CZ / EN

Strategie

I přesto, že jsme se v krátké době rychle rozrostli, držíme a i v budoucnu budeme držet stejný směr. Tento směr nás již po dobu 95 let vede k úspěchu a pomohl nám rozrůst se na celoevropskou úroveň. Tuto pozici chceme i nadále upevňovat a to především rozsáhlým a konzistentním růstem. Naše strategie růstu je založena na dvou pilířích:

Intenzivní rozvoj - chceme se i nadále rozvíjet prostřednictvím akvizic a to zejména v těch evropských zemích, ve kterých ještě nejsme zastoupeni.

Organický růst - neustále chceme rozšiřovat nabízené portfolio produktů a zlepšovat naše služby.

Budoucnost, kterou chceme, musíme stvořit. V opačném případě dostaneme takovou, kterou si nepřejeme.

Joseph Beuys

6ti bodový plán

Lidé

Podporujeme a motivujeme naše zaměstnance k tomu, aby mysleli a jednali podnikatelsky a globálně. Není to jednoduché a pro mnohé je to výzva, ale být součástí skupiny OQEMA je také zábavné.

Nabídka

Neustále rozšiřujeme nabídku produktů, zlepšujeme naše služby a vždy se zaměřujeme na potřeby našich zákazníků a partnerů.

Prostředí

Přestože máme vysoké standardy, neustále pracujeme na zlepšení ochrany lidí a životního prostředí a proto si sami neustále nastavujeme vysoké standardy.

Působnost

Stále rosteme a to i díky zvyšování počtu lokalit, kde působíme.

Pokrok

Myslíme na naši budoucnost. Proto neustále sledujeme trendy v průmyslu a vývoj na trhu, rozvíjíme služby a podporujeme iniciativy, které obstojí v budoucnosti.

Výkon

Klademe důraz na neustálý vývoj optimálních struktur, procesů a synergií.